Zależy mu na mnie czy jednak (nie)zależy?! | Stylizacja Shein.com

Nie ma czegoś takiego , że mężczyźnie zacznie zależeć po jakimś czasie. Tutaj odpowiedź jest zero-jedynkowa. Albo od razu zależy, albo nie. Idzie to wyczuć w 100%. Kobietki to będziecie się zadręczać, myśleć że to może jednak z Wami jest coś nie tak…. może akurat coś źle robicie, może z czasem się zakocha, może przytuli, zapyta co u Ciebie, będzie Ci życzył dobrej nocy. NIE – nie zapyta. Jeśli od razu się nie troszczy o Ciebie to znaczy, że już nie zacznie. Nie czuje widocznie takiego flow jak Ty. KOBIETO miej swój honor i godność … odpuść. Lepiej „przepękać” w tymczasowej żałobie kilka dni niż stracić kilka lat. A co jeśli jest bardzo zapracowany i nie ma czasu napisać/ zadzwonić do Ciebie?! Tłumaczysz sobie to w głowie, że pewnie faktycznie tak jest!

Oj Ty głupia,

a przecież z każda Twoja relacja jest na bieżąco. Wyświetla ja w ciągu kilku minut, ciekawe, prawda? Napisanie sms-a z miła treścią (tęsknie za Tobą/jak się czujesz, fajnie było cię zobaczyć) zajmuje kilka sekund. Może nawet mniej niż wyświetlenie relacji na story. Dlatego to nie jest tak jak w mojej ulubionej ostatnio (no dobra jakieś 2/3 miesiące temu) piosence. „Some say you will love me one day”. Ktoś powiedział, ze pewnego dnia mnie mnie pokochasz?! Pewnego dnia powiadasz, którego?! Jutrzejszego, za tydzień, a może we wtorek, 5 lutego o 18.30?! Nawiązuje do tej piosenki, bo jeśli ktoś kogoś kocha to równoznaczne jest to z tym, że się troszczy o druga osobę, wspiera ja, współczuje, pociesza, kocha, interesuje się jej życiem. JEJ życiem, a nie jej instagramem!😂🙈Także tyle z moich wypocin. Nie bądźcie naiwne dziewczyny. Głowa do góry, a cyc do przodu i do dzieła, do realizacji swoich potrzeb, zadbajcie o nie!

PS. Jak facet Was nie chce to zwyczajnie jest frajerem. Doceni bardzo szybko, gdy tylko w Waszym życiu pojawi się ktoś nowy….. Nie dajcie się wówczas zmanipulować i namówić na te piękne, maślane oczy.

 | spodnie, sweter, kaszkiet – Shein.com (kod MAALWINIXX -15% przy zamówieniu powyżej 39$) | botki – Gino Rossi | torebka – Guess |


3 thoughts on “Zależy mu na mnie czy jednak (nie)zależy?! | Stylizacja Shein.com

  1. Fajna nowoczesna i rockowa stylizacja. Sama lubię takie sweterki oversize z uwagi na to, ze pasują do wielu ubrań oraz do wielu sytuacji. Wystarczy po prostu dobrac odpowiednie dodatki oraz ubranie moze się zmenić po prostu nie do poznania:)

    Zastanawiałam się czy kupować sobie w tym roku podobny kaszkiet czy nie. Bywają wiosenne dni, w których jest po prostu zimno ale jednoczesnie nie jest to pora na to aby nosić na głowie czapkę bo po prostu jest za ciepło. Kaszkiecik na pewno byłby w takich sytuacjach ratunkiem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *