O mnie

Blogerka marzycielka, a zarazem ratowniczka i instruktor pływania. Kobieta dążąca do realizacji swoich celów i marzeń, których z roku na rok jest coraz więcej. Szaleńczo zakochana w zdrowym jedzeniu, sushi oraz w treningach pływackich. Z wykształcenia licencjonowany dietetyk, pedantka, doceniająca dobro i ludzi, którzy je oferują. Ponadto chodząca 'bomba’, chcąca zrobić wszystko w jednej chwili. Pasjonatka mody, second-handów, sportów wodnych oraz podróży. Blog pełni rolę pamiętnika, dzięki któremu mogę wrócić do miłych chwil, które spotkały mnie w życiu.

Blog powstał w roku 2011 i przez kilka lat dostępny był pod nazwą: malinowekwiatymalwy.blogspot.com. W 2018 roku właścicielka postanowiła zrobić 'krok’ w przód 🙂 i zdecydowała się przejść na własną stronę internetową, którą właśnie odwiedzasz.  Mam nadzieję, że będziesz się czuł tutaj miło i często odwiedzał mojego bloga.

Przyszłościowo chciałabym zwiedzić wszystkie kontynenty zaczynające się na literę A, z wyjątkiem Antarktydy 😀 . W planach mam również zrobić sobie tatuaż w postaci mapy świata. Elementy zamalowane kolorami tęczy świadczyć będą o krajach, które zwiedziłam.  Moim celem jest również założenie własnego gabinetu dietetycznego, w którym porady znajdą mali i duzi. Marzy mi się również spędzenie kilku lat na pokładzie Boeing’u 777. Trzymajcie kciuki, żeby starczyło mi czasu na realizację moich marzeń.

 

„Nikt nie jest za stary na marzenia. Tak jak marzenia nigdy się nie starzeją.”

– Lucy Maud Montgomery.