Malwina Przybylska
FACEBOOK | INSTAGRAM
Blogerka marzycielka, a zarazem ratowniczka i instruktor pływania. Kobieta dążąca do realizacji swoich celów i marzeń, których z roku na rok jest coraz więcej. Szaleńczo zakochana w zdrowym jedzeniu, sushi oraz w treningach pływackich. Z wykształcenia licencjonowany dietetyk, pedantka, doceniająca dobro i ludzi, którzy je oferują. Ponadto chodząca 'bomba', chcąca zrobić wszystko w jednej chwili. Pasjonatka mody, second-handów, sportów wodnych oraz podróży. Blog pełni rolę pamiętnika, dzięki któremu mogę wrócić do miłych chwil, które spotkały mnie w życiu....
CZYTAJ WIĘCEJ
Nie wiem jak podróż do warzywniaka ale strój wydaje się być bardzo wygodny na podróże jesienno-zimowe. Do tego jest oczywiście stylowy! Zawsze szukam ciekawych pomysłów na kreacje, w których będę dobrze wyglądać i dobrze się czuć gdy za kółkiem przyjdzie spędzić kilka ciężkich godzin.
Pozdrawiam 😉
Sportowo, wygodnie i ładnie 🙂
PurpurowyKsiezyc
Nawet na wyjście do warzywniaka modnie i stylowo – to się nazywa prawdziwa kobieta 😉 hihihi
super wyglądasz kochana 🙂
a timberki mega mi się podobają, mam miodowe i pastelowe, też zastanawiam się nad bialymi 🙂
buziaki :*
Daria
nic dodać nic ująć…wyglądasz fantastycznie;)
Piękna bluza 😉
PurpurowyKsiezyc
pasuje ci taki look 😉
Mam też takie traperki, tylko różowe ♥ Bluza też jest świetna!
http://ysiakova.blogspot.com/
fajna stylizacja
https://hygge-blog.blogspot.com/
rewelacyjne masz te spodnie ♥ świetna stylizacja! 🙂
Ślicznie wyglądasz i ta bluza mi się bardzo podoba 😉