Szary płaszcz | Mom jeans z ćwiekami 💙

Tak jak obiecałam, tak postępuję, krok po krok, systematycznie! 😇Staram się być tutaj, a nie bywać.💙 W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam debeściaka lat 90’tych – moje ulubione (od niedawna) spodnie MOM JEANS od Bonprix.pl. Spodnie, bez których serial Beverly Hills 90210 nie ujrzałby światła dziennego (żartuje oczywiście😂) i pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu zwyczajnie bym ich nie założyła. W mojej szafie wówczas dominowały tylko jeansy 'slim fit’/’skinny fit’, które często określa się jako 'rurki’. Oczywiście większość z wysokim stanem.Jeansy z dzisiejszego wpisu połączyłam z kremowym golfem crop-top. Do stylizacji dobrałam białe trapery, małą błękitną torebkę oraz szary płaszcz. Jak Wam się podoba ? 🙈
Pomyśleć, że jeszcze niecałe 3 tygodnie temu byłam w Dubaju i  jadłam lody dla ochłody🍧, a teraz piję ciepłą herbatę,☕ żeby się ogrzać. Czy u Was też dzisiaj w nocy ma być -15C?!
 
spodnie – Bonprix.pl KLIK
sweter – H&M
torebka – Bonprix.pl 
płaszcz – Orsay
czapka – nn
trapery – Verini.pl
 
fot. Martyna Kępka
 
Pozdrawiam,
Malwa 💙

22 thoughts on “Szary płaszcz | Mom jeans z ćwiekami 💙

  1. I am actually happy to read this webpage posts which includes tons of helpful data, thanks for providing such data.

  2. Jedynie -15? To jest zima. Poczekajmy do -20 dopiero będzie jazda bez trzymanki. Ale w takim dubaju bym chciał się znleźci. Trzymam kcuki żebyś nie zniechęcała do naszej ciepłej zimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *