Ciuchy z Shein | Jak długo idzie paczka? | Moja opinia

Dzień dobry Dzióbasy. Od około miesiąca testuję ubrania z Shein.com– chińskiego sklepu internetowego. Otrzymałam od Was kilka pytań dotyczących tego sklepu, dlatego postanowiłam na nie odpowiedzieć w jednym poście. Na instagramie odpowiedzi zawsze  znikają po upływie 24 godzin, a tutaj będziecie mieli do nich wgląd na znacznie dłużej. Poniżej zamieszczam Wam najczęściej zadawane przez Was pytania. Pamiętajcie, że na kod: MAALWINIXX10 macie zniżkę -10% na zakupy powyżej 65$!

Jak długo idzie paczka? To pytanie pojawiało się na najczęściej. Ja na swoją przesyłkę czekałam bardzo krótko. Było to ok. od 2 do 4 dni roboczych, nie pamiętam dokładnie czy kurier dostarczył mi ją po drugim dniu, czy może po trzeci…. Byłam w szoku, że tak szybko ubrania zjawiły się u mnie!Jakiej jakości są ubrania? Chodziło Wam tutaj najczęściej o to, czy wyglądają „realnie” czyli tak jak na zdjęciach, o to czy nie mają wystających nitek/nie prują się. Interesował Was też kolor danych ubrań. Moje ubrania przyszły w stanie idealny. Nie były pogniecione, nigdzie nie wstawały nitki, kolor był jak najbardziej zgody z tym zamieszczonym na tronie. Zamówiłam aż 8 produktów z tej strony. Do mojej garderoby trafiły: 3 kurtki/katany (żółta z falbaną na plecach, czarna, dłuższa z dziurami oraz jeansowa z cekinami – cekiny czasami odpadają), 2 białe topy, buty, białe spodnie z wysokim stanem i neonowa torebka. Wszystkie ciuszki przypadły mi do gustu. Pamiętajcie, że nie zawsze będą na Was leżeć tak jak na modelce, która nosi rozmiar 34/36, jeśli przykładowo Wy nosicie 38/40! Co warto zamówić? Uważam, że warto postawić na oryginalność, jest to zdecydowanie jedna z nielicznych stron, która oferuje bardzo ciekawe ubrania. W sieciówkach ubrania często się powtarzają. Jak panuje moda na szerokie spodnie, to wszystkie sklepy są nimi przepełnione. Jeśli jest „szał” na ubrania w pepitkę to właściciele sklepów konkurują między sobą, w której witrynie sklepowej będzie więcej tego wzoru. Na Shein.com można spotkać wiele niepowtarzalnych ubrań, dlatego warto zaryzykować i postawić na coś zupełnie innego. Ja wybrałam bardzo fajną jeansową katanę, która na plecach ma ponaszywane cekiny. Wygląda to mega oryginalnie!

Czy można zwrócić/reklamować ubrania. TAK! Na początku należy skontaktować się z supportem i wyjaśnić dlaczego chce się zwrócić bądź reklamować produkt. W przypadku reklamacji (wady produktu) należy dołączyć zdjęcia. Dlatego jeśli coś Wam się nie podoba, to najlepiej od razu zróbcie zdjęcie! Fot. IZA 

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to możecie je zadawać w komentarzach pod tym postem!  Pozdrawiam, Malwa

 


3 thoughts on “Ciuchy z Shein | Jak długo idzie paczka? | Moja opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *